WIZJA

Budujemy społeczność, która zarządza projektami z radością i satysfakcją.

MISJA

Zmieniamy wizerunek Kierownika Projektu z osoby zarządzającej tabelką, mailem i prezentacją, w lidera z sukcesem prowadzącego zaangażowany zespół do celu.

Zmieniamy wizerunek projektu z niechcianego, dodatkowego zadania w fascynującą przygodę.

Robimy to poprzez autorskie warsztaty, doradztwo, agile coaching i mentoring biznesowy. Działamy stacjonarnie i online.

ANNA JASZCZOŁT

Jestem doświadczonym specjalistą i praktykiem od przedsięwzięć biznesowych prowadzonych zgodnie z najnowszymi trendami m.in. Agile, Scrum, Management 3.0 jak również klasycznymi (PMBoK, PRINCE2, IPMA). Przeprowadzam globalne transformacje w branży finansowej. W prowadzonych projektach stosuje podejście etapowe inspirowane światowymi praktykami z metodyk zwinnych i kaskadowych. Kwestionując znane status quo, eliminuje projekty zombie, które nie przynoszą korzyści organizacjom

Zarządzaniem projektami zajmuję się od ponad 12 lat. Od 2015 roku działam jako niezależny konsultant i trener. Jestem właścicielką firmy doradczo-szkoleniowej oraz bloga www.zarzadzam-projektami.pl.

Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwoliło mi na stworzenie własnego praktycznego podejścia, w którym skupiam się by działania projektowe przynosiły radość i satysfakcję. Prowadzę programy doradczo-warsztatowe dla liderów, poprzez które wprowadzam, bądź rozwijam kulturę projektową w organizacjach. Oferuję autorskie warsztaty z zarządzania projektami. Próbkę moich działań znajdą Państwo na moim blogu i portalach społecznościowych, gdzie od ponad 6 lat buduję społeczność, która zarządza projektami z radością i satysfakcją!

W PM GANG jako Trener biznesu – Agile coach – Project manager:

  • jestem wizjonerem i zarządzam firmą,
  • prowadzę warsztaty i doradztwo dla firm oraz osób indywidualnych,
  • odpowiadam za merytoryczne opracowanie programów szkoleń i doradztwa zgodnie z najnowszymi trendami w branży oraz wynikami badań potrzeb klientów,
  • odpowiadam za kontakt z klientem w celu określenia i uszczegółowienia jego wymagań, celów i mierzalnych efektów uczenia,
  • opracowuję zindywidualizowane programy szkoleniowo-warsztatowe i programy doradcze, rozwojowe dla firm.

CZŁONKOWIE PM GANG

Pracuję z ludźmi, których podziwiam za to co robią. Są to biznesowo doświadczeni w swoich dziedzinach eksperci. Często mamy za sobą nie jeden wspólny projekt biznesowy i nie tylko.

DAGMARA RYPULAK

Od początku kariery zawodowej jestem mocno związana z projektami. To już ponad 15 lat aktywnej pracy w branży. Planowanie, organizowanie i strategiczne realizowanie przedsięwzięć dla partnerów biznesowych to moja misja. W swojej działalności uwielbiam nowe wyzwania i pracę z ludźmi. Na co dzień jestem zwolenniczką idei myślenia projektowego. W trakcie kariery zawodowej miałam ogromne szczęście współpracować z doświadczonymi strategami i manager’ami, a moja ścieżka zawodowa powiodła mnie przez wszystkie możliwe szczeble w zespole projektowym – od asystentki do manager’a. Obecnie daje mi to ogromną przewagę – wiem czego mogę oczekiwać od członków zespołu i podwykonawców, rozumiem pojawiające się przed nimi wyzwania. Moja aktywność daje spektakularne efekty. Do tej pory brałam udział w 25 przedsięwzięciach, 915 event’ach prawidłowo zrealizowanych i rozliczonych. Współpracowałam z biznesem, administracją i edukacją. Ambitna i zawsze chętna do współpracy podejmowałam się różnych wyzwań w tym również międzynarodowych (Ukraina, Serbia, USA, Niemcy, Włochy, Szwajcaria, Wielka Brytania). Brałam udział w projektach szkoleniowych, doradczych, inwestycyjnych i wdrożeniowych. Przy czym działalność szkoleniowo-doradcza jest mi najbliższa, albowiem jestem certyfikowanym trenerem i doświadczonym event konsultantem.

Z wykształcenia jestem ekonomistką i absolwentką obecnego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Doświadczenie zdobywam poprzez nieustanną edukację i chęć ciągłego doskonalenia własnego warsztatu na specjalistycznych kursach. Moimi ulubionymi mentorkami są kobiety – Kamila Rowińska w zakresie rozwoju osobistego, u której ukończyłam RCB Master Business Training oraz Anna Jaszczołt w branży zarządzania projektami, z którą obecnie mam możliwość nie tylko doskonalić swoje umiejętności, ale również na co dzień współpracować.

A prywatnie, szczęściarą – żoną i mamą, od czasu do czasu w trakcie zabaw – Wonder Women, która wraz z drużyną super bohaterów – moich dwóch wspaniałych synów, zbawia świat planując zwycięską strategię działania.

W PM GANG jako Mastermind & satisfaction manager:

  • jestem front women w kontaktach z klientami i podwykonawcami – negocjuję umowy, planuję spotkania, przygotowuję spersonalizowane oferty i posługuję się językiem korzyści,
  • odpowiadam za strategię prawną i logistyczną realizacji szkoleń oraz obsługę uczestników,
  • koordynuję selfpublishing, bo jest to proces bardziej czasochłonny niż kosztowny,
  • pomagam w kreowaniu wizji i pomysłów – służę doświadczeniem w realizacji wszystkich projektów.

….