WIZJA

Budujemy społeczność, która zarządza projektami z radością i satysfakcją.

MISJA

Zmieniamy wizerunek Kierownika Projektu z osoby zarządzającej tabelką, mailem i prezentacją, w lidera z sukcesem prowadzącego zaangażowany zespół do celu.

Zmieniamy wizerunek projektu z niechcianego, dodatkowego zadania w fascynującą przygodę.

Robimy to poprzez autorskie warsztaty, doradztwo, agile coaching i mentoring biznesowy. Działamy stacjonarnie i online.

Anna Jaszczołt

ANNA JASZCZOŁT

Jestem doświadczonym specjalistą i praktykiem od przedsięwzięć biznesowych prowadzonych zgodnie z najnowszymi trendami m.in. Agile, Scrum, Management 3.0 jak również klasycznymi (PMBoK, PRINCE2, IPMA). Przeprowadzam globalne transformacje w branży finansowej. W prowadzonych projektach stosuje podejście etapowe inspirowane światowymi praktykami z metodyk zwinnych i kaskadowych. Kwestionując znane status quo, eliminuje projekty zombie, które nie przynoszą korzyści organizacjom

Zarządzaniem projektami zajmuję się od ponad 12 lat. Od 2015 roku działam jako niezależny konsultant i trener. Jestem właścicielką firmy doradczo-szkoleniowej oraz bloga www.zarzadzam-projektami.pl.

Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwoliło mi na stworzenie własnego praktycznego podejścia, w którym skupiam się by działania projektowe przynosiły radość i satysfakcję. Prowadzę programy doradczo-warsztatowe dla liderów, poprzez które wprowadzam, bądź rozwijam kulturę projektową w organizacjach. Oferuję autorskie warsztaty z zarządzania projektami. Próbkę moich działań znajdą Państwo na moim blogu i portalach społecznościowych, gdzie od ponad 6 lat buduję społeczność, która zarządza projektami z radością i satysfakcją!

W #PmGang jako CEO – Trener biznesu – Agile Coach – Konsultant – Project Manager:

 • jestem wizjonerem i zarządzam firmą,
 • prowadzę warsztaty i doradztwo dla firm oraz osób indywidualnych,
 • odpowiadam za merytoryczne opracowanie programów szkoleń i doradztwa zgodnie z najnowszymi trendami w branży oraz wynikami badań potrzeb klientów,
 • tworzę autorskie produkty cyfrowe propagujące wiedzę z zakresu zarządzania projektami,
 • buduję społeczność, która zarządza projektami z radością i satysfakcją,
 • odpowiadam za kontakt z klientem w celu określenia i uszczegółowienia jego wymagań, celów i mierzalnych efektów uczenia,
 • opracowuję zindywidualizowane programy szkoleniowo-warsztatowe i programy doradcze, rozwojowe dla firm.

CZŁONKOWIE #PmGang

Pracuję z ludźmi, których podziwiam za to co robią. Są to biznesowo doświadczeni w swoich dziedzinach eksperci. Często mamy za sobą nie jeden wspólny projekt biznesowy i nie tylko.

DAGMARA RYPULAK

Od początku kariery zawodowej jestem mocno związana z projektami. To już ponad 15 lat aktywnej pracy w branży. Planowanie, organizowanie i strategiczne realizowanie przedsięwzięć dla partnerów biznesowych to moja misja. W swojej działalności uwielbiam nowe wyzwania i pracę z ludźmi. Na co dzień jestem zwolenniczką idei myślenia projektowego. W trakcie kariery zawodowej miałam ogromne szczęście współpracować z doświadczonymi strategami i manager’ami, a moja ścieżka zawodowa powiodła mnie przez wszystkie możliwe szczeble w zespole projektowym – od asystentki do manager’a. Obecnie daje mi to ogromną przewagę – wiem czego mogę oczekiwać od członków zespołu i podwykonawców, rozumiem pojawiające się przed nimi wyzwania. Moja aktywność daje spektakularne efekty. Do tej pory brałam udział w 25 przedsięwzięciach, 915 event’ach prawidłowo zrealizowanych i rozliczonych. Współpracowałam z biznesem, administracją i edukacją. Ambitna i zawsze chętna do współpracy podejmowałam się różnych wyzwań w tym również międzynarodowych (Ukraina, Serbia, USA, Niemcy, Włochy, Szwajcaria, Wielka Brytania). Brałam udział w projektach szkoleniowych, doradczych, inwestycyjnych i wdrożeniowych. Przy czym działalność szkoleniowo-doradcza jest mi najbliższa, albowiem jestem certyfikowanym trenerem i doświadczonym event konsultantem.

Z wykształcenia jestem ekonomistką i absolwentką obecnego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Doświadczenie zdobywam poprzez nieustanną edukację i chęć ciągłego doskonalenia własnego warsztatu na specjalistycznych kursach. Moimi ulubionymi mentorkami są kobiety – Kamila Rowińska w zakresie rozwoju osobistego, u której ukończyłam RCB Master Business Training oraz Anna Jaszczołt w branży zarządzania projektami, z którą obecnie mam możliwość nie tylko doskonalić swoje umiejętności, ale również na co dzień współpracować.

A prywatnie, szczęściarą – żoną i mamą, od czasu do czasu w trakcie zabaw – Wonder Women, która wraz z drużyną super bohaterów – moich dwóch wspaniałych synów, zbawia świat planując zwycięską strategię działania.

W #PmGang jako Mastermind & satisfaction manager:

 • jestem front women w kontaktach z klientami i podwykonawcami – negocjuję umowy, planuję spotkania, przygotowuję spersonalizowane oferty i posługuję się językiem korzyści,
 • odpowiadam za strategię prawną i logistyczną realizacji szkoleń oraz obsługę uczestników,
 • koordynuję selfpublishing, bo jest to proces bardziej czasochłonny niż kosztowny,
 • pomagam w kreowaniu wizji i pomysłów – służę doświadczeniem w realizacji wszystkich projektów.

JUSTYNA GORYLUK

Od 2012 roku buduję swoje doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta w obszarze bankowości i ubezpieczeń. Kieruję zespołami, projektuję procesy, inicjuję i prowadzę samodzielne projekty biznesowe, ale przede wszystkim podchodzę do zadań kreatywnie i z entuzjazmem! Paul Hawken kiedyś powiedział, że “Good management is the art of making problems so interesting and their solutions so constructive that everyone wants to get to work and deal with them” i w 100% obrazuje to moje podejście do codziennej pracy. Ogromną satysfakcję daje mi usprawnianie procesów, zwiększanie efektywności pracy i upraszczanie rzeczy, które nie powinny być skomplikowane. Wszystko wprowadzam w życie właśnie przez pracę projektową. To z kolei zainspirowało mnie do ukończenia studiów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie z zakresu zarządzania projektami. Jestem również absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie zdobyłam tytuł magistra centrum studiów samorządu terytorialnego i rozwoju lokalnego.

Prywatnie, codziennie uczę się, jak czerpać radość z życia i staram otaczać się cudownymi i inspirującymi ludźmi. Amatorsko trenuję dwubój olimpijski, czyli podnoszenie ciężarów, co uczy mnie pokonywania swoich granic i daje niesamowitą satysfakcję z tego, że osiągnęłam, coś co na początku wydawało się abstrakcją.

#PmGang to dla mnie nowy rozdział w mojej zawodowej powieści, który z pewnością będzie zupełnie inny od poprzednich! Wcielę się tu w rolę kobiety do zadań specjalnych i będę tworzyć dla Was ciekawe i mam nadzieję inspirujące rzeczy 😊