„Możliwość komunikowania się sprawia, że świat się kręci. Ułatwia kontakty międzyludzkie, pozwala nam uczyć się, rozwijać i czynić postępy. W komunikacji nie chodzi tylko o mówienie i słuchanie, lecz głównie o rozumienie tego, co zostało powiedziane – i, w wielu przypadkach, tego, co nie zostało powiedziane.
Skuteczne komunikowanie się to najważniejsza umiejętność, jaką może posiadać lider. To właśnie na niej polegaliśmy, budując sukces Virgin.
R.Branson”

O programie

Cel ustalony, plan przygotowany, a projekt idzie jak po grudzie? Spotkanie się kończy, a Ty zastanawiasz się co właściwie zostało ustalone i czy Ty jedyny uważasz, że nie było na temat. Odbierasz kolejnego maila, w którym komunikat zawarty może oznaczać wszystko i nic zarazem? Codziennie zgadujesz co szef, klient miał na myśli? Spotkania w pracy są pełne frustracji i poczucia, że znowu nic nie ustaliliśmy?

Tak, to mocne słowa. Jednocześnie tak właśnie wyrażają się osoby z biznesu w szczerym komunikacie na temat swojej rzeczywistości.

Skuteczna komunikacja to wyzwanie w życiu zawodowym i prywatnym, nigdy zbyt mało treningu. Komunikacja jest jak umiejętność chodzenia po górach, każdy z nas był na górskim szlaku, ale tylko nieliczni zdobywają najwyższe szczyty. Dlaczego? Bo by sięgać wyżej musimy ćwiczyć nasze umiejętności i je rozwijać. Komunikacja nietrenowana zanika jak mięśnie, gdy przystajemy ćwiczyć.

Dlatego podczas tego warsztatu będziesz głównie ćwiczył, trenował, doświadczał, obserwował i wyciągał wnioski.

Dla kogo?

Dla każdego, kto chce się skutecznie komunikować i efektywnie porozumiewać się ze zróżnicowanym otoczeniem. Dla członka zespołu, eksperta, szefa, managera, scrum mastera, kierownika projektu, właściciela produktu, sponsora i przedsiębiorcy. Dla męża, żony, przyjaciela, mamy, taty, siostry i brata. Tak! Ten warsztat jest skierowany do wszystkich, którzy pragną się rozwijać, budować zdrowe, owocne relacje, odczytywać i wysyłać jasne komunikaty. Zapraszamy Was na pierwszy poziom treningu komunikacji.

Prowadzący

Cena zawiera

2 dni – warsztat odbywa się w godzinach 9:00 – 17:00

  • Materiały pomocne w poznawaniu zakresu tematycznego
  • Gwarancję trenera prowadzącego (Anna Jaszczołt, Agnieszka Kaczmarek-Kacprzak)
  • Przerwy kawowe i lunch
  • Certyfikacja dla chętnych

Dlaczego warto? Co zmieni udział w tym warsztacie?

  • Zweryfikujesz swój sposób komunikowania się,
  • Poznasz czynniki skutecznej komunikacji,
  • Spersonalizujesz swoją komunikację na przykładach ćwiczeń,
  • Zapoznasz się z technikami skutecznej komunikacji i przećwiczysz je podczas warsztatu,
  • Poznasz style komunikacyjne oraz dowiesz się jak stosować je w praktyce,
  • Dowiesz się jak trenować uważność podczas komunikacji,
  • Przećwiczysz elementy treningu uważności na sobie,
  • Nauczysz się tworzyć produkty komunikacji dostosowane do odbiorcy,
  • Dowiesz się jak tworzyć elementy strategię komunikacji.

 

Cena

1399 zł netto (+23% VAT) przy zapisach odpowiednio do 15 kwietnia 2019 i do 2 września 2019

1799 zł netto przy zapisach po wskazanych terminach promocyjnych

Dla dwóch osób dodatkowo rabat 15%
Dla trzech osób dodatkowo rabat 20%
Osoby spoza Warszawy – dodatkowo 15% zniżki

Opłata rejestracyjna: 290 zł netto*

*Należy doliczyć 23% VAT. Opłata rejestracyjna gwarantuje miejsce na liście uczestników. Nie jest zwracana w przypadku rezygnacji z kursu. Jeśli natomiast zdecydujesz się kontynuować kurs, traktowana jest jako element opłaty za kurs (płatność za kurs zostanie pomniejszona o opłatę rejestracyjną). Całkowita płatność za kurs jest uiszczana przed kursem przelewem. Wystawiam faktury VAT.