ANNA JASZCZOŁT

Jestem doświadczonym specjalistą i praktykiem od przedsięwzięć biznesowych prowadzonych zgodnie z najnowszymi trendami m.in. Agile, Scrum, Management 3.0 jak również klasycznymi (PMBoK, PRINCE2, IPMA). Przeprowadzam globalne transformacje w branży finansowej. W prowadzonych projektach stosuje podejście etapowe inspirowane światowymi praktykami z metodyk zwinnych i kaskadowych. Kwestionując znane status quo, eliminuje projekty zombie, które nie przynoszą korzyści organizacjom

Zarządzaniem projektami zajmuję się od ponad 12 lat. Od 2015 roku działam jako niezależny konsultant i trener. Jestem właścicielką firmy doradczo-szkoleniowej oraz bloga www.zarzadzam-projektami.pl.

Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwoliło mi na stworzenie własnego praktycznego podejścia, w którym skupiam się by działania projektowe przynosiły radość i satysfakcję. Prowadzę programy doradczo-warsztatowe dla liderów, poprzez które wprowadzam, bądź rozwijam kulturę projektową w organizacjach. Oferuję autorskie warsztaty z zarządzania projektami. Próbkę moich działań znajdą Państwo na moim blogu i portalach społecznościowych, gdzie od ponad 6 lat buduję społeczność, która zarządza projektami z radością i satysfakcją!

W #PmGang jako CEO – Trener biznesu – Agile coach – Project manager:
  • od 2013 roku buduję społeczność zarządzającą projektami z radością i satysfakcją,
  • propaguję myślenie, nawyki i narzędzia projektowe,
  • prowadzę warsztaty i doradztwo dla firm oraz osób indywidualnych,
  • opracowuję indywidualne programy rozwojowe oraz szkoleniowo-doradcze dla organizacji,
  • odpowiadam za merytoryczne opracowanie programów warsztatów i doradztwa zgodnie z najnowszymi trendami w branży oraz wynikami badań potrzeb klientów,
  • odpowiadam za określenie sukcesów, do których dążą klienci, uszczegółowienia wymagań, celów i mierzalnych efektów uczenia,
  • prowadzę sesje live, webinary, kursy online, piszę bloga i występuję na konferencjach międzynarodowych,
  • tworzę produkty cyfrowe: e-booki, pigułki wiedzy itd.
  • jestem przedsiębiorczynią – wizjonerką,
  • buduję #PmGang – różnorodny zespół o wspólnych wartościach, który z sukcesem realizuje wizję i misję tej firmy.

CZŁONKOWIE #PmGang

Pracuję z ludźmi, których podziwiam za to co robią. Są to biznesowo doświadczeni w swoich dziedzinach eksperci. Często mamy za sobą nie jeden wspólny projekt biznesowy i nie tylko.

Justyna Goryluk

Od 2012 roku buduję swoje doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta w obszarze bankowości i ubezpieczeń. Kieruję zespołami, projektuję procesy, inicjuję i prowadzę samodzielne projekty biznesowe, ale przede wszystkim podchodzę do zadań kreatywnie i z entuzjazmem! Paul Hawken kiedyś powiedział, że “Good management is the art of making problems so interesting and their solutions so constructive that everyone wants to get to work and deal with them” i w 100% obrazuje to moje podejście do codziennej pracy. Ogromną satysfakcję daje mi usprawnianie procesów, zwiększanie efektywności pracy i upraszczanie rzeczy, które nie powinny być skomplikowane. Wszystko wprowadzam w życie właśnie przez pracę projektową. To z kolei zainspirowało mnie do ukończenia studiów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie z zakresu zarządzania projektami. Jestem również absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie zdobyłam tytuł magistra centrum studiów samorządu terytorialnego i rozwoju lokalnego.

Prywatnie codziennie uczę się, jak czerpać radość z życia i staram otaczać się cudownymi i inspirującymi ludźmi. Amatorsko trenuję dwubój olimpijski, czyli podnoszenie ciężarów, co uczy mnie pokonywania swoich granic i daje niesamowitą satysfakcję z tego, że osiągnęłam, coś co na początku wydawało się abstrakcją.

#PmGang to dla mnie nowy rozdział w mojej zawodowej powieści, który z pewnością będzie zupełnie inny od poprzednich! Wcielę się tu w rolę kobiety do zadań specjalnych i będę tworzyć dla Was ciekawe i mam nadzieję inspirujące rzeczy 😊

Magda Podczasi

Doświadczenie zawodowe rozpoczęłam w 2013 roku. Pracowałam w branży produkcyjnej i budowlanej, gdzie zarządzanie projektami jest chlebem powszednim. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jestem również absolwentką Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Oba kierunki stanowią zgrany tandem przygotowujący do generowania wartości biznesowej i współpracy z ludźmi. Umiejętności przywódcze, które posiadam pomagają mi w realizacji wyznaczonych celów – zarówno prywatnych jak i służbowych. Największą satysfakcję sprawia mi praca w zaangażowanym i pełnym pasji zespole. Jestem wielozadaniowcem, przez co nigdy nie doskwiera mi nuda. Do powierzonych zadań podchodzę z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem, ponieważ każde uczy mnie czegoś nowego. Kieruję się założeniem, że należy tak żyć, żeby każdego dnia być lepszą wersją samej siebie.

W życiu prywatnym uwielbiam podróże – te małe i duże, kuchnię śródziemnomorską, gry planszowe oraz filmy oparte na faktach. Nie lubię rutyny, dlatego w każdej wolnej chwili poznaje nowe miejsca, nowych ludzi oraz próbuję nieznanych mi rzeczy. Jednym z ostatnich moich zainteresowań jest język migowy.

#PmGang jest dla mnie miejscem inspiracji i kreatywności do tworzenia nowych idei i wdrażania ich oraz czasem samorozwoju. Odpowiadam za kontakt z klientem w obszarze usług doradczo – szkoleniowych, które można zrealizować przy współfinansowaniu środkami unijnymi. Cytując Heraklita z Efezu „Jedyną stałą rzeczą jest zmiana”, zatem jak potoczy się ten rozdział mojej historii i jakie ciekawe projekty przede mną – czas pokaże 😊

Magdalena Mucha

Od 2013 roku zbieram doświadczenie w świecie korporacji, uniwersytetów i organizacji pozarządowych w obszarze projektów IT, procesów biznesowych, bankowości, technologii, edukacji i kultury. Na co dzień pracuję jako Scrum Master i wsparcie Program Management’u. W pracy stawiam na partnerstwo i synergię, służę też pomocą jako trener, coach i mentor.

W projektach jestem zdecydowanie proaktywna, ciekawa otoczenia, stawiająca na jakość, a kiedy trzeba wychodzę ze strefy komfortu, dzięki czemu zdobywam cenną wiedzę i praktykę. Skupiam się na małych krokach, aby poprawić sposób w jaki pracujemy oraz skutecznie zbudować zdrowe nawyki. W zwyczaju mam wykorzystywanie każdej nadarzającej się okazji oraz próbowania swoich możliwości. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że w dzisiejszych czasach od lidera wymaga się interdyscyplinarności, więc nie skupiam się na jednym obszarze, ale jestem otwarta na nowe dziedziny.

Moją pasją są ludzie, projekty i rozwój osobisty. W pracy bardzo pomaga mi wiedza z zakresu psychologii, design thinking czy grywalizacji. Jestem miłośniczką skuteczności w życiu zawodowym i prywatnym. Uwielbiam się uczyć, ale też dzielić się wiedzą z innymi, wspierając kobiety w projektowaniu kariery.

#PmGang jest dla mnie nową przygodą, podczas której eksperymentuję z content writingiem i bazując na moim doświadczeniu, zapraszam do niej także Was – zajrzymy w zakamarki zwinności, powędrujemy w aspekty psychologii zespołu i lidera, zaprzyjaźnimy się z coachingiem i na dłużej zostaniemy gospodarzami efektywnej komunikacji w naszym środowisku, a to wszystko w kontekście zarządzania projektami.